۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 02:13 ق.ظ

آکادمی بن ایل با حضور هانیبال یوسف؛دوره‌های آموزشی و کارگاهی برگزار می‌کند

دوره‌های آموزشی و کارگاهی برگزار می‌کند

نوای فارس- دوره‌های آموزشی و کارگاهی برای ترانه‌سرایان و آهنگسازان جوان برگزار می شود.

دوره‌های آموزشی و کارگاهی برای ترانه‌سرایان و آهنگسازان جوان به منظور فراگیری تکنیک‌های تولید آثار موسیقایی برگزار می شود.

این دوره ها شامل مباحث مختلفی است که از این میان می توان به آگاهی و آشنایی با زیبایی شناسی هنری، آگاهی و آشنایی با استانداردهای جهانی ترانه - استانداردهای ادبی و موسیقایی، بررسی و تحلیل ساختار ادبی و فرم ترانه و بررسی و تحلیل ساختار وزن و فرم های موسیقایی ترانه نام برد.

همچنین مباحثی مثل آموزش اصول تلفیق شعر و موسیقی، کار عملی در مسیر تولید یک اثر موسیقایی و رساندن آن به مرحله اجرا، تحلیل و آنالیز آثار برجسته به صورت صوتی و تصویری به منظور آگاهی از استانداردهای ترانه و موسیقی، جلسات نقد کارگاهی آثار در قالب ترانه و ملودی و... مطرح خواهند شد.

این کارگاه با حضور هانیبال یوسف از چندین دوره‌ آموزشی ده جلسه‌ای که به صورت هفتگی در روزهای یکشنبه در دو سانس ۱۷:۳۰ – ۱۶ و ۱۹:۳۰ – ۱۸ در «آکادمی موسیقی بن ایل» برگزار می‌شود.

 علاقه‌مندان جهت ثبت نام و شرکت در این دوره‌های آموزشی می‌توانند با تلفن این آکادمی تماس بگیرند و ثبت نام خود را انجام دهند.

ضمن اینکه به علت محدودیت پذیرش، در هر نوبت 15 هنرجو جهت شرکت در یک سانس و مجموعأ 30 هنرجو برای دو سانس پذیرفته می‌شود و در پایان هر دوره تعدادی از هنرجویان به عنوان برگزیده دوره آموزشی انتخاب شده و برای دوره‌های بعدی از سوی این آکادمی بورسیه می‌شوند و آثارشان به مرحله اجرا نیز می‌رسد.

هزینه هر دوره این کارگاه یک صد و پنجاه هزار تومان است.تلفن تماس جهت رزرو و ثبت نام: (از ساعت ۱۴ تا ۱۹)  ۸۸۹۴۴۰۰۹ - ۸۸۹۴۳۷۰۰

آدرس پایگاه اینترنتی مرتبط به این کارگاه www.beneil.com است.

منبع : روابط عمومی
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q