۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 04:54 ب.ظ

​گزارش نوای فارس از کنسرت احسان خواجه امیریبازگشت به میلاد با مژده انتشار «سی سالگی»

بازگشت به میلاد با مژده انتشار «سی سالگی»
نوای فارس – پریا حیرتی: احسان خواجه امیری خواننده موفق و مشهور موسیقی پاپ بعد از مدت ها دوری از کنسرت و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، در تعطیلات عید سعید فطر به روی صحنه بازگشت تا طی 4 سانس، کنسرتی باشکوه را اجرا کند. با وجود تعطیلات و مسافرت تهرانی ها، اما این کنسرت با استقبال خوبی مواجه شد.
با شمارش معکوس از 10، هر لحظه شور و هیجان تماشاگران بیشتر می شد و بی صبرانه منتظر حضور خواننده محبوبشان بر روی استیج بودند. نوازندگان یک به یک به روی استیج آمده و با اجرای قطعه «عشق میاد» این کنسرت آغاز شد.
احسان خواجه امیری ضمن خوش آمد گویی به تماشاگران، به خاطر حضورشان در این کنسرت تشکر کرد و بار ها طی این کنسرت از سفر مردم تهران به شمال صحبت کرد و برای این که حال و هوای شمال را به سالن میلاد بیاورد، قطعه «دریا» را اجرا کرد و کلیپی از دریا از مانیتور های سالن پخش شد.
قطعه بعدی «ثانیه» نام داشت که با شروع ویدیو این قطعه، تماشاگران هم خوانی را با خواجه امیری شروع کردند. از همان ابتدا انرژی بالایی در سالن بود و خواجه امیری بار ها بیان کرد که این شب یکی از بهترین کنسرت هایش بوده است.
برای قطعه بعدی «درد عمیق» انتخاب شده بود که قرار است از یکشنبه 20 تیر ماه، تیتراژ پایانی سریال «پریا» باشد. خواجه امیری با معرفی عوامل این قطعه از تنظیم کننده «درد عمیق» که رهبر ارکسترش نیز است، تشکر کرد و گفت به هومن نامداری افتخار می کند.
با سلو ویلون احسان نی زن و آواز احسان خواجه امیری قطعه «رفتی که» اجرا شد. چهچه ها و تشویق های متمادی تفاوت اصلی این کنسرت با دیگر کنسرت ها پاپ امروزی بود. قطعه «حس» قطعه بعدی بود که با هم خوانی نا تمام تماشاگران اجرا شد.
قطعات «نمی دونم»، «دارم میام پیشت»، «نابرده رنج» به خوبی اجرا شدند تا نوبت به اجرای جدید ترین قطعه احسان خواجه امیری برسد که کمتر از 10 روز از انتشارش می گذرد. «کاری کردی» برای اولین بار اجرا شد و از نکات قابل توجه همراهی طرفداران بود.
قطعات «بغض»، «این حقم نیست» و «تاوان» اجرا شدند تا از سوپرایز کنسرت رونمایی شود. احسان خواجه امیری اعلام کرد که قرار بوده در این کنسرت، تعدادی از قطعات آلبوم جدید اجرا شود اما به خاطر تاخیر در اخذ مجوز نتوانسته این قطعات را اجرا کند و فقط از ویدیو قطعه «سی سالگی» که نام آلبوم جدید نیز می باشد، رونمایی کرد. تشویق تماشاگران بعد از اتمام این ویدیو، رضایت آن ها را نشان می داد.
«تمام قلب من» و «لحظه» اجرا شد تا خواجه امیری به درخواست تماشاگران قطعه «پرنده» که از آثار پدرش ایرج خواجه امیری است را اجرا کند.
«هراس» و «عاشق» اجرا شدند تا نوبت به «حس آرامش» برسد و این کنسرت با شکوه به اتمام برسد.
همایون نصیری، بردیا امیری، فرشید ادهمی، رونی باباخانیان، احسان نی زن، مهراد هزار خوانی، سیامک کریم پور، علی ضرابی و کامیار ماندگاریان به رهبری هومن نامداری اعضای ارکستر خواجه امیری را تشکیل می دادند که در فواصل برنامه معرفی شدند.
قسمت هایی از این کنسرت را در کانال تلگرام نوای فارس به آدرس telegram.me/farsmusicnews شاهد باشید
این کنسرت به همت موسسه فرهنگی - هنری «آوای هنر» برگزار شد.
تیم خبری نوای فارس از همکاری بی دریغ روابط عمومی «آوای هنر» و تیم حراست و روابط عمومی سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران کمال تشکر را دارد. عکس های پویا ارمان را از این کنسرت شاهد باشید:
 منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q