۱۴۰۳ بيست و پنجم تير - 07:57 ق.ظ

شهاب اکبری در گفت و گو با نوای فارس:همکاری با حمید عسکری در قالب آلبوم منتشر می شود

همکاری با حمید عسکری در قالب آلبوم منتشر می شود

نوای فارس-محمد عبدالهی: شهاب اکبری گفت: بعداز انتشار آلبوم مازیار فلاحی که در آن همکاری داشتم، منتظر انتشار آلبوم حمید عسکری هستم.

شهاب اکبری، آهنگساز پاپ در گفت و گو با نوای فارس با اشاره به آلبوم ماه هفتم با صدای مازیار فلاحی که در آن همکاری داشته است، گفت: بعداز انتشار این آلبوم در همکاری با خوانندگانی دیگر قصد انتشار آلبومهای جدید به بازار را دارم.

این آهنگساز در ادامه گفت: آلبوم حمید عسکری را در دست ساخت داریم که هنوز برای آن عنوانی انتخاب نکرده ایم. این آلبوم به محض اینکه آماده شد منتشر و روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد. در آلبوم «خوشبختی» هفت قطعه را تنظیم کردم که در این آلبوم نیز ممکن است همین اتفاق بیفتد.

اکبری اضافه کرد: همچنین با علیرضا روزگار نیز در قالب چند قطعه همکاری کرده ام که یکی از آنها به زودی منتشر می شود. البته یکی دو آلبوم هم آماده انتشار دارم که به محض انتشار اخبار آن را رسانه ای می کنیم.

شهاب اکبری که  آلبومی را با صدای خود آماده انتشار دارد و تاکنون چند قطعه را نیز منتشر کرده است، درباره انتشار آن گفت: هنوز تصمیم جدی و قطعی درباره این آلبوم نگرفته ام و معلوم نیست چه زمانی آن را منتشر کنم. اما به صورت تک قطعه، کارهایی را به زودی منتشر خواهم کرد .

 

 

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q