۱۴۰۳ پنجم ارديبهشت - 06:31 ق.ظ

به جای فعالیت در عرصه موسیقی؛خشایار اعتمادی از تحکیم خانواده صیانت می کند

خشایار اعتمادی از تحکیم خانواده صیانت می کند

نوای فارس-آذرفیروزی: خشایار اعتمادی از خوانندگان موسیقی پاپ کشورمان در گفت و گو با نوای فارس از کار بر روی یک پروژه فرهنگی غیرموسیقایی خبر داد.

وی با اعلام این خبر به نوای فارس گفت: این پروژه یک پروژه موسیقایی نیست و با موضوعیت وحدت و همبستگی ملی، به منظور صیانت از تحکیم خانواده ایرانی و به تهیه کنندگی شخص خودم تولید می شود.

وی افزود: محوریت این پروژه علاوه بر تحکیم خانواده ایرانی و صیانت از آن، با طلاق است . حدود یک سال است که من به همراه تیم پژوهشی خود تحقیق بر روی این موضوع را آغاز کرده ایم . در این میان اساتید بزرگی از دانشگاه های مختلف تهران حضور دارند که ما را همراهی می کنند .

خواننده «لیلا»همچنین گفت: در این پروژه دوستان هنرمندی از عرصه های مختلف هنری ، و همین طور مدیران ارشد و عالی رتبه دولتی حضور دارند و امیدواریم این پروژه را هرچه زودتر به مرحله اجرا در آوریم.

اعتمادی با اشاره به اینکه بخشی از این پروژه بی ارتباط با موسیقی نیست، گفت: در این پروژه از عرصه های مختلف هنری بهره گرفته ایم که موسیقی نیز بخشی از آن است اما خودم در این پروژه فعالیت موسیقی نخواهم داشت. بلکه صرفا تهیه کنندگی آن به عهده من است. این اولین باری است که در ایران چنین پروژه ای با این محوریت و موضوعیت و با حضور جمع عظیمی از هنرمندان و مدیران عالی رتبه تولید می شود.

اعتمادی که مدتهاست فعالیت موسیقی ندارد، در این باره گفت: فعلا انگیزه ای برای خواندن ندارم. هر وقت احساس نیاز در این زمینه کردم حتما اقدام خواهم کرد. هم اکنون آن طور که گفنم خود را درگیر کارهایی  کرده ام که ارتباطی به موسیقی ندارند .

از این خواننده سال گذشته آلبوم «تو محکومی به برگشتن»  در همکاری باعلیرضا افکاری، فرزاد فتاحی ، روزبه بمانی، بابک صحرایی و داود رحمت‌اللهی روانه بازار موسیقی شد.

 

 

 

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q