۱۴۰۳ پنجم تير - 08:35 ق.ظ

در نشست خبری وحید حاجی تبار مطرح شد:از جوانها استقبال می کنیم

از جوانها استقبال می کنیم

نوای فارس-سیامک رضایی: نشست خبری آلبوم جدید وحید حاجی تبار صبح امروز با حضور این خواننده ، فیروز ویسانلو و جمعی از خبرنگاران برگزار شد.

در ابتدای این نشست وحید حاجی تبار با پرداختن به بخشی از بیوگرافی خود برای معرفی هر چه بیشتر به حضار گفت: از سال 1382 با آلبوم «عشقهای دروغین»

به شکل حرفه ای وارد دنیای موسیقی ایران شدم. این آلبوم توسط شرکت فرهنگی-هنری ایران گام منتشر و پخش شد. این آلبوم در زمان خود عنوان پرفروش ترین آلبوم موسیقی در بخش پاپ را از آن خود کرد.

پس از آن در سال 84 آلبوم «هیچ کی منو دوست نداره» را منتشر کردم که در نوع خود نیز با استقبال خوبی مواجه شد.

وی درادامه با اشاره به فضای حاکم برموسیقی در سال 85 گفت:متاسفانه از این سال دانلودهای اینترنتی شروع شد ومردم دیگر تمایلی به خرید آلبوم های ا خود نشان ندادند. شرکت ها هم دیگر ریسک نمی کردند که آلبوم بخرند وفضای حاکم بر موسیقی به نوعی بی سروسامان شد.در همین اثنا به دلیل شغل پدرم از ایران رفتم و سه سال دور از ایران بودم.

حاجی تبار در ادامه صحبتهای خود اظهار کرد: طی این مدت نیز آهنگهای خود را به شکل تک قطعه منتشرمی کردم و به دست علاقه مندان می رشاندم که اولین آنها قطعه «خیانت» بود و بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفت. در سال 91 آلبومی با همین عنوان را شروع به تولید کردیم. در سال 92 نیز ساخت «هستریک» آغاز شد که با همان ورژن آلبوم «خیانت» بود. البته عنوان این آلبوم به «کلیک دوباره» تغییر یافته است. این آلبوم قرار است از سوی شرکت فرهنگی سلفا منتشر و پخش شود.

وی در بخش دیگری از صحبتهای خود با بیان اینکه رهبری ارکستر او را از این پس فیروز ویسانلو به عهده دارد؛ گفت: برای این آلبوم 14 قطعه آماده داریم که به احتمال بسیار 11 قطعه از آن در آلبوم گنجانده می شود. فیروز ویسانلو نیز نوازندگی گیتار را در این آلبوم به عهده داشته است. پس از انتشار این آلبوم در صدد برگزاری  اولین کنسرت خود در تهران هستیم که به رهبری فیروز ویسانلو برگزار خواهد شد. سعی مان بر این است این کنسرت در برج میلاد برگزار شود اما اگر موفق نشدیم اریکه گزینه بعدی مان خواهد بود. پس از آن نیز راهی شهرستانها برای برگزاری کنسرت می شویم.

این خواننده درپاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر چگونگی انتخاب عوامل همکار خود گفت: همه این انتخاب را به فیروز ویسانلوی عزیز سپرده ام . او بهتر از هر کسی می تواند در این گونه موارد دست به انتخاب بزند.

فیروز ویسانلو نیز در ادامه این صحبتها گفت: سعی داریم از بهترین ها همکاری بگیریم و اصلا اسامی برایمان اهمیت چندانی ندارند. مهم توانایی نوازنده هاست که بتوانند از پس کاری که به آنها سپرده می شوند برآیند. اعضای این گروه البته هنوز مشخص نیست ولی ما دنبال نوازنده های سرشناس نیستیم چون این عده یا مشغول کارخودشان هستند ویا با دیگر خواننده ها کنسرت دارند و معمولا وقتی برای حضور در گروه ما ندارند. ضمن اینکه حضور این دسته ازنوازنده ها هزینه گزافی را تحمیل می کند.

حاجی تبار در پایان گفت:آلبوم در دست انتشارم تا پایان سال 93 روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد . در این آلبوم به مثلث موسیقی وفادار بوده ام و از همکاری با اشکان خشایی در جایگاه آهنگساز، حمیدرضا شجاعی و بهروز لطفی پور در جایگاه تنظیم کننده در کنارم بهره مند می شوم.

 

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q