۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 05:33 ب.ظ

همزمان با پروژه ققنوس و استعدادیابی در عرصه موسیقیبهروز صفاریان با فریدون ، چاوشی و اصفهانی همکاری می کند

بهروز صفاریان با  فریدون ، چاوشی و اصفهانی همکاری می کند

نوای فارس-لی لا رضایی: بهروز صفاریان از همکاری خود با فریدون آسرایی، محسن چاوشی و محمد اصفهانی خبر داد.

بهروز صفاریان؛ آهنگساز و تنظیم کننده پیشکسوت کشورمان در گفت و گو با نوای فارس از همکاری خود با خوانندگان مطرحی همچون محسن چاوشی، فریدون آسرایی و محمد اصفهانی خبر داد و در این باره گفت: طی همکاری هایی که با این دوستان داشته ام آلبومهای مشترکی تولید شده اند که به زودی منتشر می شوند .

این آهنگساز درادامه گفت: آلبوم فریدون آسرایی با عنوان «عشق یعنی...» آماده انتشار است و طی همین هفته های آتی روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد. در این آلبوم من 9 قطعه تنظیم کرده ام که احتمالا یکی از آنها حذف می شود . در آلبومی از محمد اصفهانی نیز به تنظیم برخی قطعات اقدام کرده ام که سعی بر این است تا این آلبوم نیز تا پایان امسال منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شود.

صفاریان به همکاری خود و محسن چاوشی اشاره کرد و در این باره اظهار داشت: با محسن چاوشی نیز از مدتها پیش همکاری خود را در جایگاه تنظیم کننده آغاز کرده ام. این همکاری به آلبومی که اخیرا منتشر شد، نرسید و قرارا است در قالب آلبومی دیگر منتشر و روانه بازار شود.

وی همچنین افزود: یک سری فعالیت های دیگر نیز هست که ارتباطی به آهنگسازی وتنظیم ندارد. برنامه ای هست به منظور استعدادیابی و جذب نیروهای جوان که طی آن اتفاقات بسیار خوبی خواهد افتاد. این یک برنامه وسیع است که با آنچه تاکنون در این زمینه دیده و شنیده اید متفاوت خواهد بود. در این برنامه ما در زمینه خوانندگی، آهنگسازی ،نوازندگی و تنظیم به استعدادیابی می پردازیم و یک سری از استعدادها از ایران و حتی از سرتاسر دنیا را جذب می کنیم.

صفاریان در پاسخ به اینکه جشنواره ققنوس به کجا ریسد گفت:اظهار داشت:  جشنواره ققنوس که  به عنوان اولین جشنواره ویدئو‌کلیپ در ایران است و من یکی از اعضای اصلی این جشنواره محسوب می‌شوم، هم اکنون در مرحله تولید است . این جشنواره ئبا تاخیر مواجه شد ولی قرار است از دی ماه جاری کار خود را رسما آغاز کند.

وی تاکید کرد: این جشنواره در واقع کامل کننده جریان موسیقی پاپ است و با این حرکت موسیقی پاپ که یک موسیقی جهانی است را رسمیت می بخشیم که در جهان دیده شود. این کار موجب می شود تا خواننده های مجاز به راحتی بتوانند آثار خود را تصویری منتشر کنند و پابه پای کارهای غیرمجاز با آنها رقابت کنند. خوانندگان مجاز اگر چنین ویترینی را دراختیار داشته باشند می توانند به خوبی با شبکه های غیرمجاز رقابت کنند و جای خود را در موسیقی ایران محفوظ نگاه دارند.

 

 

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q