۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 02:29 ق.ظ

در گفت و گو با نوای فارس؛امیر کریمی از تاخیر در انتشار «عشق کافی نیست؟» خبر داد

امیر کریمی از تاخیر در انتشار «عشق کافی نیست؟» خبر داد

نوای فارس-لی لا رضایی-امیر کریمی از تاخیر در انتشار جدیدترین آلبوم خود خبر داد.

امیر کریمی در گفت و گو با نوای فارس از تاخیر درانتشار جدیدترین آلبوم خود با عنوان «عشق کافی نیست»خبر داد و در این باره گفت: قرار بود این آلبوم در بهمن ماه سال گذشته منتشر شود اما بنا به دلایل فنی انتشار آن به بعداز محرم و صفر موکول شد و قرار است پس از این دوماه روانه بازار موسیقی کشور شود.

این خواننده در ادامه گفت: «عشق کافی نیست؟» شامل ۱۲ قطعه است که حیران، عشق کافی نیست، انگار تو نبودی، عشق و عادت، آینه‌های سوخته، ترکم نکن و... عنوان برخی از قطعات آن هستند که ترانه تمامی آن‌ها توسط بابک صحرایی سروده شده است.

خواننده «جوانی» با اشاره به این که در محتوا و قطعات این آلبوم تغییری لحاظ نشده است، گفت: قطعات این آلبوم را پوریا حیدری، میلاد اکبری، امین قباد، نیکان، امیرعباس حسنزاده، حامد حنیفی و... آهنگسازی و تنظیم شده اند. قطعات موجود در آلبوم متفاوت با هم بوده و هر یک فضای مستقلی را دنبال می‌کند اما در عین حال دنباله رو خط فکری تمام قطعات آلبوم است.

کریمی درباره پرتعدد بودن همکاران خود در این آلبوم گفت : دوست داشتم فضاهای جدید و متفاوت تری را در موسیقی تجربه کنم، فضاهای متناسب و متنوع که در موسیقی می‌توان تجربه اشان کرد. در واقع برای پاسخ به سلیقه‌های مختلف به چنین کاری اقدام کرده‌ام.

از این خواننده تا کنون آلبوم غریبه، سال ۱۳۷۸، آلبوم فوتبالیست‌ها،، سال ۱۳۷۸، آلبوم تا همیشه، اسفند ماه ۱۳۷۹، آلبوم جوونی، آذر ماه ۱۳۸۳ آلبوم دوباره مهتاب منتشر شده است.

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q