۱۴۰۳ پنجم ارديبهشت - 06:08 ق.ظ

در گفت و گو با نوای فارس مطرح شد:نیکان با نیما مسیحا در یک پروژه مشترک

نیکان با نیما مسیحا در یک پروژه مشترک

نوای فارس-محمد عبدالهی: نیکان ابراهیمی در یک پروژه با نیما مسیحا همکاری می کند.

نیکان ابراهیمی؛ آهنگساز و تنظیم کننده جوان کشورمان در گفت و گو با نوای فارس از همکاری خود با نیما مسیحا خبر داد و گفت: همکاری مشترکی با نیما مسیحا دارم که این همکاری به شکل یک تک قطعه به زودی منتشر و در دسترس علاقه مندان به موسیقی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: از آنجایی که قصد داریم دوستان علاقه مند را شگفت زده کنیم اطلاعات نهایی این کار را به روزی در همین نزدیکی واگذار می کنم.

وی درخصور همکاری های دیگر با خواننده های جوان گفت: با خواننده های جوانی تاکنون همکاری داشته ام که اغلب آنها منتشر شده اند ضمن اینکه هم اکنون نیز کارهای بسیاری در دست انجام دارم و البته پیشنهاداتی نیز شده است که هنوز تصمیمی درباره آنها نگرفته ام.

وی درباره معیار انتخاب خود برای همکاری با خواننده ها گفت: چون من خودم آهنگساز هستم نمی توانم با هر ملودی ای که به دستم می رسد ارتباط برقرار کنم و به همین دلیل هر آهنگی را تنظیم نمی کنم .در این زمینه بسیار سخت گیر هستم ومعتقدم  یک آهنگساز باید چارچوب لازم را داشته باشد تا بتوانم به عنوان یک تنظیم کننده با او همکاری کنم.

وی درپاسخ به اینکه چرا با خواننده های کمی همکاری دارد، گفت: از آنجایی که تعدد کارهای در دست انجامم زیاد است، فرصتی برای همکاری با دوستان دیگر فراهم نمی شود و نمی توانم با خیلی ها همکاری کنم. با برخی که قبلا همکاری کرده ام کارهایی در دست ساخت و تولید دارم که هنوز به سرانجامی نرسیده اند.خواننده های جدید را نسبت به توانایی هایی که دارند انتخاب می کنم تا بتوانم نسبت به  معرفی بهترین هایشان به عرصه موسیقی کمکی کرده باشم.

نیکان در پایان گفت: طی همین روزهای آتی شاهد همکاری من با نیما مسیحا در قالب تک قطعه خواهید بود.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q