۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 01:32 ق.ظ

نیما مسیحا در گفت و گو با نوای فارس:ترجیح می دهم تک قطعاتم را به جای آلبوم منتشر کنم

ترجیح می دهم تک قطعاتم را به جای آلبوم منتشر کنم

نوای فارس-لی لا رضایی: نیما مسیحا گفت: ترجیح می دهم به جای انتشار آلبوم تک آثار خود را در قالب تک صطعه به دست مردم و مخاطبانم برسانم.

این خواننده که اخیرا نیز موسیقی خود را به همین منوال روانه بازار موسیقی کشور کرده است، ادامه داد: آلبومی آماده انتشار دارم که بسیاری از موزیسین های مطرح در آن با من همکاری کرده اند و در نظر دارم هر وقت این قطعات آماده شدند در قالب آلبوم منتشر کنم و به دست علاقه مندان به موسیقی برسانم.

وی درپاسخ به اینکه چرا این قطعات را به شکل یک آلبوم منتشر نمی کند، گفت: به این ترتیب می توانم آلبوم را به شکل بهتری به دست مردم برسانم و همین طور اینگونه ارتباط برقرار کردن موجب می شود موسیقی به روز تر و مخاطب پسندتری تولید کنم چون ذائقه شنیداری مردم را از روی استقبال از این قطعات شناسایی می کنم.

مسیحا در ادامه گفت: از انتشار کارهایم به شکل تک قطعه بسیار راضی هستم کما اینکه«احساس دل بستن» و «رویا»تواسنت ارتباط خوبی با مردم برقرار کند. در «احساس دل بستن»دوستانی همچون علیرضا افکاری، داود رحمت الهی و معین راهبر در کنارم حضور داشته اند و همین طور در قطعه «رویا» علیرضا افکاری،پویان بوترای و معین راهبر با من همکاری کرده اند.

وی تاکید کرد: از زمانی که این قطعات منتشر شده اند فکر می کنم نتیجه خوبی از آنها گرفته ام  به همین دلیل هم اکنون نیز ترجیحم بر این است تا این قطعات آلبوم را به صورت تکی به بازار موسیقی عرضه کنم.

خواننده «شب سربی»درباره همکاری های جدید خود با دیگر موزیسین ها گفت: یک قطعه آماده انتشار دارم که طی همین هفته منتشر می شود . اطلاعات لازم مربوط به این قطعه را به زمان انتشارش موکول می کنم.

وی افزود: سعی می کنم در آلبومی که در دست انتشار دارم و قطعات آن به صورت تک قطعه منتشر می شود، چند قطعه جدید نیز تولید کنم تا برای مردم تازگی داشته باشد.

وی درخصوص برگزاری کنسرت بعداز مدتها گفت: کنسرت نیز در برنامه های آتیه ام هست. قرار است بعداز محرم وصفرنسبت به برگزاری کنسرت نیز اقدام کنم . اما انتشار آلبوم در دست تولیدم بعید است که بازار امسال موسیقی برسد. زمان قطعی انتشار این آلبوم اوایل سال بعد است و امیدوارم با توجه به زمانی که در اختیار دارم بتوانم آلبوم خوبی را به دست مخاطبانم که همیشه همراهی ام کرده اند ، برسانم.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q