۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 02:25 ق.ظ

به سرپرستی و نوازندگی سید احمد موسوی پور؛گروه کامن فلامکنو را به برج میلاد می برد

گروه کامن فلامکنو را به برج میلاد می برد

نوای فارس-مازیار رضایی: سرپرست گروه موسیقی کامن از برگزاری کنسرت فلامنکوی این گروه در برج میلاد تهران خبر داد.

سید احمد موسوی پور، سرپرست گروه موسیقی فلامنکوی کامن در گفت و گو با نوای فارس، از برگزاری کنسرتاین گروه در سالن شماره 6 برج میلاد خبر داد و گفت: این کنسرت در روزهای اول و دوم آبان ماه و در همراهی نوازندگانی همچون مهراد ملک پور، امین هنرجو، بهروز فرمانی در کنار شخص من برگزارمی شود.

موسوی پر ادامه داد: در این کنسرت نوازندگی گیتار فلامنکو را به عهده دارم و مهراد ملک پور نیز علاوه بر نوازندگی گیتار فلامنکو، نوازندگی پالماس را نیز به عهده دارد. امین هنرجو نیز پرکاشن و پالماس را می نوازد و بهروز فرمانی در کنار ما با نوازندگی کاخن حضور خواهد داشت.

سرپرست گروه کاخن افزود: کنسرت گروه کامن با اجرای 9 قطعه برگزار می شود که این قطعات را «تارانتا» از ساخته های من،  «پنترا» از ساخته های پاکوپنیا، «سگریاس»ساخته  خوان مارتین، «تانگیوس» ،یولاپوربولریاس، گراناییناس، تانگو، رومبا و والس بولریاس  تشکیل می دهند.

کنسرت گیتارفلامنکوی گروه کامن به سرپرستی سید احمد موسوی پور در روزهای اول و دوم آبان ماه در سالن شماره 6 برج میلاد روی سن می رود. علاقه مندان برای رزرو بلیت می توانند با شماه های 09125446403 و65555527 تماس بگیرند.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q