۱۴۰۳ اول ارديبهشت - 10:56 ب.ظ

امیر تتلو اعلام کرد:مسئولینِ محترم وزارت فرهنگ و ارشاد و جناب دکتر ارجمند عزیز هیچ مشکلی‌ با ما ندارند !

مسئولینِ محترم وزارت فرهنگ و ارشاد و جناب دکتر ارجمند عزیز هیچ مشکلی‌ با ما ندارند !

تتلو : مسئولینِ محترم وزارت فرهنگ و ارشاد هیچ مشکلی‌ با ما ندارند و جناب دکتر ارجمند عزیز ( رئیس دفتر موسیقی‌ )  شخصاً ملاقات با بنده را پذیرفتند و به حرف هایم گوش دادند !

این  بخشی از حرف های امیر مقصودلو یا همان رپر معروف زیر زمینی است که چهره  داغ این روزهای موسیقی شده است.

نوای فارس-مهرشاد انصاری:امیر تتلو در آخرین نوشته  خود در شب جمعه 12 مرداد 93  روی صفحات شخصی اش عنوان کرد :«جناب دکتر ارجمند عزیز ؛ رئیس دفتر موسیقی‌  شخصا ملاقات با بنده را پذیرفتند و به حرف هایم گوش دادند ! »

این خواننده  زیرزمینی که با عزمی راسخ سعی دارد به جرگه خوانندگان موسیقی مجاز بپویندد ، این روزها بسیار خبرساز و حاشیه دار شده است و جالب اینجاست که عقاید وی مخالفان و موافقان زیادی نیز دارد.

بعضی از دوستان ، اهالی رسانه ،اهالی موسیقی و حتی طرفداران قدیمی این خواننده  ،  با ابراز تمایل وی برای ماندن در کشور و کار کردن به صورت مجاز شدیدا مخالف هستند تا جایی که تقریبا هر روز با الفاظ بسیار زشت وی را تهدید و شماتت می کنند و بعضی دیگر از این تغییر ناگهانی و عزمی که وی برای مجاز شدن جذب کرده است بسیار خوشحال هستند.

سوا از  تصمیمی که تتلو برای تغییر در ظاهر ، نوع لباس پوشیدن و حتی سبک موسیقی خود گرفته است ، که البته همه مطلع هستیم این تغییرات لازمه ی کسب مجوز برای فعالیت  مجاز هنرمندان در کشورمان ایران محسوب می شوند ، واکنش برخی از اصحاب رسانه نیز به نوبه ی خود بسیار جالب و قابل تامل است! واکنش کسانی که خود را مثلا دلسوز موسیقی می دانند و در مورد هر موضوعی اظهار نظر می کنند ، اما ذاتا مخالف همه چیز حتی  قوانین حاکم بر موسیقی و نظام کشور هستند. ظاهرا این دوستان فرهیخته -  همه جا حاضر و از همه فهمیده تر ، فراموش کرده اند که  اگر امروز اسم و رسمی  برای خودشان رقم زده اند و نانی به سفره می برند ، قطعا به خاطر قرار گرفتن نامشان در کنار امثال همین هنرمندان و کار کردن زیر نظر و پرچم همین کشور بوده است نه دوبهم زنی ها - خبرسازی های کذب و قلم شیوایی که نداشتند.

به هرحال امیر مقصودلو هم مثل بسیاری از خوانندگان غیر مجاز و زیرزمینی ، که هیچکس فکر نمی کرد روزی مجوز بگیرند و کنسرت برگزار کنند و غیره ... حق دوندگی برای رسیدن به اهدافش را دارد و شهرت زیاد و هوادارنی وی بر هیچکس پوشیده نیست و انصافا تغییرات اخلاقی – فکری و کاری او و صبر و تحملش در برابر این همه توهین و ناسزای به ناحق نیز در نوع خود ستودنی  است و کارهرکسی نیست.

کار کردن برای یک هنرمند مطرح و معروف که چه ما خوشمان بیاید و چه خوشمان نیاید ، مخاطبان بسیار زیادی پیدا کرده  است و آثارش همه جا شنیده می شوند ، ( حتی در بسیاری از فیلم های سینمایی ) در شرایطی که هیچ پشتیبانی مالی و حقوقی برایش وجود ندارد و تنها از روی عشق به کار و موسیقی اش ، مخاطبان و رسیدن به هدفش بوده است  ، قطعا و به هیچ عنوان کار ساده و دلپذیری  نیست و این بی توقعی ، تغییر و صبر مستلزم پاداشی در خور  و سزاوار گرفتن نتیجه است ! 

به قول خود این خواننده :«هرکس حق تغیر و عوض شدن را دارد و نباید افراد را برای اشتباهات  گذشته تا ابد تنبیه و تحریم کرد .»

 رعایت کردن ضوابط و قوانین در هر کشوری ،  برای هنرمندان امری بدیهی است و همین که این هنرمند این موضوع را متوجه شده است و سعی در جبران گذشته  خود دارد ، جای امیدواری  و خوش بینی است !

در انتها امیدواریم که به زودی هر اتفاقی که به صلاح است برای این خواننده و هنرمندان دیگری که لیاقت و پتانسیل مطرح  تر بودن و استفاده از از تمام فضاهای موسیقی در کشورمان را دارند بیفتد ،  و از مدیران موسیقی و وزارت فرهنگ و ارشاد کشور ، که مدتی است  با اندیشه  و تدبیر مثبت تری نسبت به گذشته ،  به آینده  هنرمندان کشورمان و مخاطبانشان توجه می کنند کمال تشکر و قدر دارنی را داریم .

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q