۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 02:18 ق.ظ

مجید اخشابی خبر داد:«آیینه رو» بالاخره منتشر می شود

«آیینه رو» بالاخره منتشر می شود

نوای فارس-محمد عبدالهی: آلبوم «آیینه رو» با صدای مجید اخشابی پس از مدتها تاخیر منتشر می شود.

 مجید اخشابی که مدتهاست آلبوم «آیینه رو» را در دست تولید دارد، از انتشار این آلبوم بعداز محرم و صفر خبر داد و گفت: طی روزهای محرم و صفر که برنامه اجرا ندارم، فرصت می کنم تا بر روی آلبوم «آیینه رو» تمرکز بیشتری داشته باشم و این آلبوم را در این مدت آماده انتشار در بازار کنم.

اخشابی با اعلام این خبر گفت: تغییر چندانی در کلیت آلبوم به وجود نمی آید ولی درصدد این هستیم که به جای برخی از قطعات، قطعات جدیدتری را جایگزین کنیم . این قطعات شاید در آلبوم نباشند اما کاربرد خود را در بیرون از آلبوم داشته اند و مورد استفاده قرار گرفته اند.

این خواننده ضمن عذرخواهی از علاقه مندان به موسیقی اش گفت: متاسفم که این آلبوم با انتشار در تاخیر مواجه شد اما شاید همین موضوع باعث شود تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن آن را منتشر و راهی بازار موسیقی کشور کنیم.

وی ادامه داد: جزییات دیگر آلبوم همان جزییات قبلی است و تغییراتی درآن ایجاد نشده است. هم اکنون مشغول ضبط آن در استودیو مهرآوا هستیم و اینطور که پیش می‌رود انتشار آن تا پایان امسال امکان پذیر خواهد بود.

 اخشابی همچنین گفت:  «آیینه رو» حاوی ۱۴ قطعه است که اسحاق انور، عبدالجبار کاکایی، اهورا ایمان، نسترن شیر محمدی و… سروده‌اند. قطعات آن نیز عبارتند از «آیینه رو»، «موج نگاه»، «اقرار» و… نام دارد. آهنگ‌های این آلبوم را من ساخته‌ام و در تنظیم آن‌ها مجید اکبرزاده و غلامرضاصابری با من همکاری کرده‌اند.

 

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q