۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 01:08 ق.ظ

رضا تاجبخش در گفت و گو با نوای فارس:می خواهم مردم برای خودم دوستم داشته باشند

می خواهم مردم برای خودم دوستم داشته باشند

نوای فارس-مازیار رضایی: آهنگساز و نوازنده حرفه ای کشورمان گفت: به دنبال ساخت آلبوم مستقل خودم هستم تا مردم مستقیم با خودم ارتباط برقرار کنند.

رضا تاجبخش در گفت و گو با نوای فارس گفت: محرم و صفر فرصتی را فراهم کرد تا بتوانم بر روی آلبوم خود که مدتی است ساخت آن را آغاز کرده ام متمرکز شوم و تصمیم قطعی بگیرم که آن را تا پایان سال منتشر کنم.

این آهنگساز در ادامه گفت: بعداز سالها همکاری با خوانندگان تصمیم گرفتم تا خود نیز آلبومی مستقل منتشر و روانه بازار موسیقی کنم تا از این طریق صدای خود را مستقیم به گوش مردم برسانم. این آلبوم یک آلبوم اینسترومنتال یا همان بی کلام است چررا که دوست دارم کسانی که طرفدار من در آلبوم ها و کنسرت های خواننده های مختلف هستند، با موسیقی خودم آشنا شوند و این موسیقی را نیز دوست داشته باشند.

تاجبخش ادامه داد:  متاسفانه موسیقی خوب درایران اکثر مواقع نشنیده باقی می ماندو من قصد دارم با آلبومی که پیش رو دارم به مردم نزدیک شوم. چون بر این باور هستم موسیقی خوب در هرجای دنیا می تواند شنیده شود به شرطی که سطح شنیداری مردم بالا برود. درست است که رسیدن به چنین چیزی بخصوص در ایران سخت است ولی شدنی است.

تاجبخش همچنین درباره انتشار آلبوم با کلام و با صدای خودش گفت: متاسفانه انتشار آلبوم در ایران ریسک است چون تا زمانی که مردم تصویرت را ندیده باشند و کلیپی از تو در رسانه های ملی پخش نشده باشد، با تو ارتباط برقرار نمی کنند. من نیز جز آلبوم بی کلام تا اطلاع ثانوی تصمصم دیگری ندارم مگر اینکه بخواهم با یکی از خوانندگان مطرح چنین کاری را بکنم که فعلا در برنامه هایم نیست.

این آهنگساز در پایان گفت: در حال حاضر مشغول کار بر روی آلبوم خودم هستم و تصمیم دارم آن را تا پایان سال منتشر و راهی بازار موسیقی کشور کنم

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q