۱۴۰۳ پنجم ارديبهشت - 07:23 ق.ظ

امید حاجیلی در گفت و گو با نوای فارس:جدیدترین آلبومم در مرحله آهنگسازی و تنظیم است

جدیدترین آلبومم در مرحله آهنگسازی و تنظیم است

نوای فارس-آذرفیروزی: امید حاجیلی در گفت و گو با نوای فارس از فعالیت های جدید خود خبر داد.

امیدحاجیلی؛ نوازنده چیره دست ترومپت و آهنگساز در گفت و گو با نوای فارس از فعالیت های جدید خود گفت و در این باره اعلام کرد: مدتی است که کارهای مرتبط با آلبوم جدیدم را در دست تولید داریم . مجوز اشعاراین آلبوم را دریافت کرده ایم و هم اکنون نیز در مرحله آهنگسازی و تنظیم آن به سر می بریم و می توان گفت تقریبا 70 درصد کارهای آن انجام شده است.

وی درخصوص جزییات این آلبوم گفت: هنوز عنوانی برای این آلبوم انتخاب نکرده ایم و بیشتر آهنگهای آن را نیز شخصا ساخته ام . تصمیم دارم انتشار آن را تا پایان سال انجام بدهم تا به دست مردم و علاقه مندان به موسیقی من برسد.

این آهنگساز درپاسخ به اینکه برنامه ای برای کنسرت دارد یا خیر گفت: در هله اول به انتشار آلبوم فکر می کنم و قصد دارم هر چه زودتر تولید آن را به پایان برسانم اما همزمان با انتشار آن نیز کنسرت خواهم داد. طی برنامه ریزی هایی که برای بعداز محرم و صفر داریم قرار است در تهران و شهرستانها کنسرتی را برگزار کنیم.

 

امید حاجیلی، کارشناس ارشد موسیقی؛ نوازندهٔ حرفه‌ای ساز ترومپت که در بسیاری از آلبوم‌های موسیقی حضور داشته است، سابقه ده سال نوازندگی در ارکستر سمفونیک تهران ،ارکستر فیلارمونیک تهران، ارکستر سمفونیکِ صدا و سیما و خیلی از ارکسترهای کلاسیک که تا به امروز وجود داشته‌اند.

وی همچنین  آهنگ‌ساز و تنظیم کنندهٔ چندین قطعه در آلبوم‌های مختلف و همکاری با خوانندگانی همچون علیرضا عصار، سیروان خسروی، محسن چاوشی (قطعه مردم آزار)، علی لهراسبی، خشایار اعتمادی، حامی، نیما مسیحا، شاهکار بینش پژوه، محمد زارع، جمشید عزیزخانی و ... داشته است

 

اولین آلبومش (به خوانندگی، آهنگسازی و تنظیمِ خودش) الگرو (Allegro) نام داشت که میکسی از چندین سبک موسیقی است، البته با گرایش به سمت موسیقی آمریکای جنوبی که در تاریخ آذرِ ۱۳۸۷ توسط شرکت ایران گام منتشر شد.

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q