۱۴۰۳ پنجم ارديبهشت - 06:22 ق.ظ

درقالب آلبوم منتشر می شودساخته های مهران خلیلی با صدای فرزاد فرزین

ساخته های مهران خلیلی با صدای فرزاد فرزین

نوای فارس-مازیاررضایی: مهران خلیلی از همکاری خود بافرزاد فرزین در قالب یک آلبوم خبر داد و گفت: تصمیم داریم این آلبوم را تاپایان سال روانه بازار موسیقی کنیم.

مهران خلیلی؛ نوازنده و آهنگساز کشورمان در گفت و گو با نوای فارس، ضمن اعلام خبر همکاری خود با فرزاد فرزین گفت: فعلا تمرکزمان بر روی ساخت قطعات جدیدترین آلبوم فرزاد فرزین است اما قرار نیست این آلبوم به زودی منتشر شود چون در خلال ساخت این آلبوم درگیر کنسرتهای مختلف در جای جای ایران و همین طور دنیا هستیم.

رهبرارکستر فرزادفرزین ادامه داد: همکاری من با فرزاد فرزین در این یک آلبوم خلاصه نمی شود و قرار است در کنسرت هایی نیز با هم همکاری داشته باشیم. برنامه تورکنسرتهای ما بعداز محرم و صفر همچنان ادامه دارد و طی این برنامه ها قرار است در شهرهای مختلف ایران و همین طور کشورهای اروپایی و آمریکا نسبت به برگزاری کنسرت اقدام کنیم.

وی همچنین درباره همکاری خود با دیگر خواننده ها گفت: با خواننده های مختلفی به صورت تک قطعه همکاری های گوناگونی دارم اما درگیر ساخت آلبوم با خوانندگانی نیز هستم  که رحمان یکی از آنهاست . دراین آلبوم که بعداز ماههای محرم و صفر منتشر می شود پنج قطعه را تنظیم کرده ام.

خلیلی باتاکید بر اینکه عمده فعالیت موسیقایی وی با فرزادفرزین است، گفت:  بابهرنگ بهادرزاده نیز آلبومی مشترک دارم که به زودی منتشر و روانه بازار موسیقی می شوند. این آلبوم با صدای خوبی از این خواننده و همین طور تنظیم هایی از من منتشر خواهد شد.

 

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q