۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 01:29 ق.ظ

مهدی یغمایی در گفت و گو با نوای فارس:درکنار انتشار تک قطعاتم، آلبوم جدیدم تولید می شود

درکنار انتشار تک قطعاتم، آلبوم جدیدم تولید می شود

نوای فارس- محمدعبدالهی: مهدی یغمایی در گفت و گو با نوای فارس از تصمیم جدید خود مبنی بر انتشار ساخته های خود در قالب تک قطعاتی مستقل در فضای مجازی خبر داد.

مهدی یغمایی درباره تصمیم جدید خود به نوای فارس گفت: از حدود 4-5 ماه گذشته تصمیم براین شد تا ماهی یک تک قطعه ساخته و درفضای مجازی منتشر کنم. پیرو این تصمیم قطعاتی با عناوین «پاییز تنهایی»،«توبامنی»، «خلیج تا ابد ایرانی» و «دلم خواست» منتشر شدند. این روند همچنان بعداز محرم و صفر نیز ادامه خواهد داشت.

وی افزود: درکنار انتشار تک قطعات خود، آلبومی را نیز در دست ساخت دارم که قرار است تا پایان سال منتشر شود. تا زمان انتشار آن نیز روال انتشار تک قطعاتم در فضای مجازی ادامه خواهد داشت و طبق گذشته در هرماه یک قطعه را به دست علاقه مندان می رسانم.

یغمایی با بیان اینکه قطعاتی که درفضای مجازی منتشر می شوند، در آلبوم وجود ندارند و دارای شخصیتی مستقل هستند، تاکید کرد: فقط یکی دوقطعه ار قطعاتی که در فضای مجازی منتشر شده اند ممکن است به صورت مشترک در آلبوم هم باشند ولی کلیت قطعات مستقل و جدا هستند.

وی درخصوص جزییات آلبوم جدید خود گفت: اکثر آهنگهای این آلبوم را خودم ساخته ام ولی از آهنگهای وحیدپویان،حسام الدین ناصری و حمیدخلف بیگی نیز استفاده کرده ام. همچنین در زمینه ترانه از حامد صوفی پورو ترانه سرایان کاراولی استفاده کرده ام که از این میان می توان به الناباقرزاد و پیمان طالبی اشاره کرد. این دوستان قرار است با آلبوم من به جامعه موسیقی معرفی شوند و به شکل حرفه ای وارد این عرصه شوند.

مهدی یغمایی افزود: در زمینه تنظیم، قطعات آلبوم توسط پوریاحیدری،پورزادعلایی، نادرکوهستانی، فرزاد ماهان و ... تنظیم شده است و ممکن است دوستان دیگری نیز به این گروه اضافه شوند.

این آلبوم قرار است توسط شرکت فرهنگی هنری آوای سگال پارس با مدیریت بهنام صفاریان منتشر شود و هم اکنون تمامی کارهای مرتبط با آن را بهنام صفاریان انجام می دهد.

وی درپایان گفت: تمامی قطعات آلبوم نیز در استودیوی شخصی خودم ضبط شده است. در این میان دوست و همکارم علی برکت زحمت مدیریت برنامه های من را به عهده خواهد داشت که تا این لحظه نیز زحمات زیادی برای من و آلبومم کشیده است.

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q