۱۴۰۳ پنجم ارديبهشت - 06:43 ق.ظ

در قالب یک آلبوم پرستاره؛همکاری حمیدرضا صمدی با محسن قمی

همکاری حمیدرضا صمدی با محسن قمی

نوای فارس-آذرفیروزی: ترانه سرای کشورمان از همکاری با خواننده پیشکسوت عرصه پاپ خبر داد.

حمیدرضا صمدی؛ ترانه سرای کشورمان درگفت و گو با نوای فارس، از همکاری خود با خواننده قدیمی و پیشکسوت کشورمان خبر داد و در این باره اظهار داشت: محسن قمی از خواننده های قدیمی است که آهنگهای بسیار معروفی دارد و از این میان می توان به «دارم از یاد تو می رم» یاد کرد.


صمدی افزود: بعداز انقلاب این اولین آلبوم محسن قمی است که نیمی از ترانه های آن را من سروده ام و سراینده نیم دیگر آنها پوریا ربیع است.

این ترانه سرا همچنین گفت: آهنگهای این آلبوم اکثرا توسط بابک زرین ساخته شده است و در تنظیم دوستانی همچون نیکان و راشا تقی پور نیز در کنار بابک زرین همکاری کرده اند و تنظیم های متفاوتی را در این آلبوم انجام داده اند. غالب این آلبوم به صورت آکوستیک ضبط شده است.

وی درپایان گفت: تمامی تلاش عوامل آلبوم این است که بعداز محرم و صفر نسبت به انتشار آن اقدام کنند. تمامی مراحل ساخت و تولید آن طی شده و آمادگی انتشار را دارد اما هنوز مشخص نشده که کدام شرکت آن را روانه بازار خواهد کرد.

حمیدرضا صمدی تاکنون همکاری های بسیاری با خوانندگان مطرح داشته است که از این میان می توان به حمیدحامی، نیما مسیحا، مانی رهنما و ... نام برد.

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q