۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 02:06 ق.ظ

روزبه نعمت الهی در گفت و گو با نوای فارس:برای این همه اتفاقات بد متاسفم

برای این همه اتفاقات بد متاسفم

نوای فارس-مازیار رضایی: در پی کوچ نابهنگام خواننده محبوب کشورمان مرتضی پاشایی دوستان و همکاران وی ابراز ناراحتی و غصه کردند و هریک ناراحتی خود را به نوعی ابراز داشت.

روزبه نعمت الهی با ابراز ناراحتی و در گفت و گو با سایت نوای فارس، درباره فوت همکار و دوست خود که در روزهای دردآلود در بیمارستان با وی همراه بود، ر این باره گفت: من به همراه محمدعلیزاده، شهرام شکوهی وعلی لهراسبی در این چند روز به بیمارستان رفت و آمد داشتیم و متاسفانه چیزهایی به چشم خود دیدیم کهذاصلا دوست ندارم آنها را بازگو کنم.

وی افزود: برخی از دوستان منجر به اتفاقاتی بسیار عجیب و غریب می شدند که متاسفانه دستخوش شهرتی بود که به دنبالش بودند و برای این شهرت دست به هر کاری می زنند که از آن جمله سلفی گرفتن با مرتضای عزیز و اتفاقاتی از این دست بود.

روزبه تاکید کرد: متاسفانه باید بگویم بسیاری از این رفتارها همیشه پشت پرده خواهد ماند و کسی متوجه آنها نخواهد شد. پس بهتر است مانیز بیش از اینها حرفی در این باره نزنیم.

روزبه در ادامه صحبتهای خود درباره فعالیت جدید خود گفت: اولین فعالیتی که این روزها به زودی منتشر می کنم قطعه ای با حال و هوای این روزهای خودم است و ترانه آن توسط زهرا عاملی سروده شده است و ملودی آن را خودم ساخته ام. تنظیم آن را نیز پیام قربانی به عهده داشته است.

وی که این روزها زندگی در جنگل را به زندگی در شهر ترجیح داده است، درباره برنامه کنسرتهای خود گفت:قرار است کنسرتهای خود را بعداز ماههای محرم و صفر در تهران و شهرستانها ادامه بدهم .

\

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q