۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 07:10 ب.ظ

پیام تسلیت محسن چاوشی برای رفتن مرتضی پاشاییهر روز پاییزه

هر روز پاییزه

نوای فارس-محسن چاوشی: مرگ ناجوانمردانه است و درست وقتی که داری فکر می کنی قرار است همه چیز خوب پیش برود، می آید،دستت را می گیرد و باخود می برد.

همین طور بود برای مرتضی که همه چیز داشت برایش خوب پیش می رفت، به دست مرگ سپرده شد و رفت! رفت تا باور کنیم زندگی ساده است، آن قدر که به ثانیه ای می توان جهان دیگری را به چشم دید. می توان همه چیز را فانی کردو به دنیاسپرد . مرتضی اگرچه مدتها با مرگ دسته پنجه نرم کرد تا نبازد،  اگر چه سخت جنگید و مبارزه کرد اما باورش سخت بود که یکباره اینگونه کوچ ابدی کند.

باورش سخت است! رفتن او دنیای موسیقی ایران را بهت زده و غمزده کرد. مرتضی می توانست ستاره ای باشد که به ابدیت پیوند بخورد اما بارفتن در اوج، این ابدیت بود که با او پیوندخورد و ماندگارش کرد.

تسلیت می گویم به همه! به خانواده اش که پابه پای او سوختند اما تاب آوردند مرگ های پی در پی اش را! به دوستانش که لحظه ای تنهایش نگذاشتند و به مردم که نشان دادند هنر برایشان اولویت دارد و از هنرمندمحبوبشان تا ابدحمایت می کنند و لحظه ای تنهایش نمی گذارند.

و در آخر تسلیت می گویم به خودم که دوست و همکاری خوب را از دست دادم!فکر نمی کردم مرتضی به این زودی ها رفتنی باشد!هر روز پاییزه...

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q