۱۴۰۳ چهارم ارديبهشت - 01:56 ق.ظ

در گفت و گو با نوای فارس عنوان شد:مجتبی کبیری در «اتاق ساکت» می خواند

مجتبی کبیری در «اتاق ساکت» می خواند

نوای فارس-نداسیجانی: جدیدترین آلبوم مجتبی کبیری به زودی منتشر می شود و در اختیار علاقه مندان به موسیقی قرار خواهد گرفت.

مجتبی کبیری؛ خواننده پاپ در گفت و گو با نوای فارس از انتشار آلبوم جدید خود بعداز محرم و صفر خبرداد و دراین باره گفت: این آلبوم که مدتها پیش مراحل تولید و ساخت خود را به پایان رسانده بود، بعداز مدتها و با تاخیر روانه بازار موسیقی کشور می شود.

این خواننده در ادامه و در معرفی عوامل آلبوم جدید خود گفت: ترانه های «اتاق ساکت» را سحر تقدسی وحامدصمغ آبادی سروده اند و آهنگسازی آن توسط بهروز علیاری، هومن آزما، محمدرضا جوادی و برخی از آنها توسط خودم ساخته شده اند. تنظیم آنها نیز توسط خود آهنگسازان قطعات انجام شده است و در این زمینه از همکاری های احسان جوادی بهره مند شده ام.

کبیری در ادامه افزود: دلیل تاخیردر انتشار این آلبوم یک سری مسایل جانبی مانند عکس و پوستر و طراحی بود که خوشبختانه این مراحل نیز به پایان رسید و هم اکنون به دور از تمامی این مسایل آلبوم آماده انتشار شده است.

وی در پایان گفت:«اتاق ساکت» با طی کردن تمامی مراحل ساخت و تولید و همین طور دریافت مجوز از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعداز ماههای محرم وصفر منتشر خواهد شد. هنوز برای انتشار آن با هیچ یک از شرکتهای موسیقی وارد مذاکره نشده ام اما به زودی این اتفاق می افتد و آلبوم «اتاق ساکت» روانه بازار موسیقی کشور می شود.

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q