۱۴۰۳ سي و يکم فروردين - 12:49 ق.ظ

یادداشت محمدرضاعیوضی برای مرتضی پاشایییکی بود که همیشه هست

یکی بود که همیشه هست

نوای فارس-محمدرضا عیوضی-مرتضی پاشایی خواننده ای بود که در فرصت کم توانست به چهره ای دوست داشتنی و محبوب تبدیل شود.

هرچند رفاقتی بین من و مرتضی پاشایی نبود اما صدایش ، صدای گرمی بود و شنیدنی! با او ارتباطی نداشتم اما از دوستان می شنیدم که انسانی مهربان و دوست داشتنی است. فقدان این خواننده برای موسیقی ایران ضربه و ضایعه بزرگی است . با این همه طرفدار معلوم است که نزد مردم محبوبیت بسیاری داشت و علاوه بر ملودی های دلنشینی که می ساخت قطعا روح بزرگی داشته است که توانسته اینچنین دردل آنها جا باز کند.

هرچند مرتضی بین ما نیست اما یاد و خاطره او و همچنین ترانه ها و ملودی های شیرینش بین ما هست و هوادارانش آنها را زمزمه می کنند و باخاطراتشان پیوند زده اند.

مرتضی پاشایی یک مورد خاص داشت و آن مورد همان خاص بودن و منحصر به فرد بودنش بود. این موضوع همچنان استمرار دارد و مرتضی با اینکه رفت اما همچنان زنده است و با هوادانش زندگی می کند.

استقامت و پایداری مرتضی دربرابر بیماری اش باعث شد در کمتر از یک سال به اندازه 10 سال فعالیت در عرصه موسیقی مشهور، محبوب و معروف شود. به روح بزرگش و خانواده اش تبریک می گویم که چنین روحیه ای در او تداوم داشت . متاسفانه در این شرایط سخت زندگی کردن بسیاری از مردم افسرده هستند و این استقامت و پایداری او می تواند سرلوحه بسیاری از جوانها قرار بگیرد.

تسلیت عرض می کنم به خانواده این خواننده و دوست عزیز و برای اوطلب مغفرت دارم . همچنین برای روحش از خدا آرامش آرزو می کنم.

مرتضی پاشایی روح بزرگی داشت که مطمئنا بزرگ خواهد ماند و کسی یادش نمی رود یکی بود که همیشه هست!

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q