۱۴۰۳ بيست و هشتم تير - 05:49 ب.ظ

یادداشت نامی محمدیان در سوگ مرتضی پاشاییمرگ هم رفتنی است

مرگ هم رفتنی است

نوای فارس-نامی محمدیان: مرتضی هم با مرگ رفت، اما مرگ پایان کبوتر نیست،مرگ شروع آزادی است،شروع انسان است و مرتضی رفت که شروعی د وباره داشته باشد، که دوباره زندگی کند، که....

جامعه موسیقی باری دیگر در غم از دست دادن فرزندی هنرمند به سوگ نشست، مرتضی پاشایی داغ بزرگی به دل تمامی مردم، تمامی اهالی موسیقی و همین طور خانواده اش گذاشت. شاید مرتضی هنوز به آنچه می خواست نرسیده بود اما فرصت اگر می بود، بسیار جای پیشرفت داشت و می توانست بیشتر و بیشتر بدرخشد. اما دریغ و افسوس که با مرگ رفت، رفت تا ماندنی شود و شد و ماندگاری او مرگ را رفتنی کرد.

زود بود برای رفتنش ، زود بود برای خداحافظی، تازه داشت پامی گرفت، تازه داشت شناخته تر می شد و اگر می بود....دریغ که مرگ امان نداد.

تسلیت می گویم به همه کسانی که با ملودی ها و صدای مرتضای عزیز خاطره دارند و آرزومی کنم تادنیا دنیاست دیگر غم نبینند. غم عزیز سخت است و برای خانواده و عزیارن این فقید از دست رفته صبر مسالت دارم.

کاش یادبگیریم وقتی هستیم قدرهم را بدانیم و برای هم خوب باشیم و مرگ عزیزترمان نکند. تا زنده ایم عزیز هم باشیم. برای شادی روح مرتضی پاشایی دعا می کنم. روحش قرین رحمت الهی باشد! آمین.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q