۱۴۰۳ پنجم ارديبهشت - 06:07 ق.ظ

واکنش امیرتتلو به موافقت ارشاد بااخذ مجوز وی:چیزی برایم نمانده که دنبال مجوزش باشم

چیزی برایم نمانده که دنبال مجوزش باشم

نوای فارس - فرید توفیقی : امیر تتلو خواننده زیرزمینی گفت: چیزی برایم نمانده است که برای مجوز به ارشاد ببرم.

به گزارش نوای فارس، امیر تتلو که از دریافت مجوز خود از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ناامید  شده است، در این باره توضیحاتی داده و با دنیای موسیقی خداحافظی کرده است.

وی در حالی از دریافت مجوز نا امید شده که صحبتهای خوبی شنیده شده است و قولهای مساعدی از سوی وزارت ارشاد درباره شخص او داده شده است. دفتر موسیقی ارشاد گفته است که حاضر است به آلبوم این خواننده و دیگر خوانندگانی که در این عرصه فعالیت دارند مجوز بدهد.

اما او واکنش غیرمنتظره ای نسبت به این موضوع از خود نشان داد و در این باره به هواداران خود گفت: «هوادارا خوشحال نباشَن چون ديگه هيچ راهِ برگشتى نى و ديگه واقعاً حتى چيزى ازَم نمونده كه ببرم ارشاد واسه مجوز !! امير تتلو ايندفعه واقعاً مُرد و واقعاً تموم شد و به اين هم فقط ميشه گفت: « نوش دارو پس از مرگِ تتل» !! حالا ديگه همه ميتونَن بفهمن كه ما هركارى كرديم به عشقِ هوادارا بوده و هر كاريو نكرديم به عشقِ ميلاد و اگر احترامى گذاشتيم فقط براى جارى كردن عشق و معرفت تو كشور بوده و بس !! »

وی که ویدیویی را در دست انتشار دارد در این باره نیز گفته است: ويدئوی « تو ديدِ من نيستى»  هم به عنوانِ آخرين برگ آمادس كه همه چيو تموم مي كنه اما چون آهنگِ «مردمانِ بى عشق » تازه اومده و هنوز خيليا نشنيدن گفتيم بذار اون كه درست پخش شد بعد ويدئو بياد كه فِک كنم ميشه ٧ ، ٨ روزِ ديگه و فعلاً تا اون روز عزت زياد .»

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q