۱۴۰۳ بيست و هشتم خرداد - 03:24 ق.ظ

درخشش میلاد درخشانی در هشتمین شب شنبه

درخشش میلاد درخشانی در هشتمین شب شنبه
نوای فارس-مهدی خان محمدی: میلاد درخشانی آهنگساز، نوازنده تار و عود به همراه گروه خود پس از مدت‏ها روی صحنه تالار حافظ حاضر شد و با اجرای قطعاتی عمدتاً بی کلام از مجموعه آثار منتشر شده اش بارها واکنش و تشویق شدید مخاطبان را برانگیخت.

این برنامه که با عنوان «جای خالی سکوت» در هشتمین شب شنبه و در تالار حافظ اجرا شد، در دو بخش به روی صحنه رفت و میلاد درخشانی قطعاتی را از آلبوم‏های خود همچون افشارستان و اشارات نظر اجرا کرد.

در بخش اول برنامه، میلاد درخشانی با ساز تار و همراهی پاشا هنجنی (نی) و حامد حبیب پور (کوبه ای) قطعاتی را به سبک و سیاق خود در موسیقی سنتی ایران نواختند که شیوه اجرایی و پرفورمنس حضور بر صحنه ایشان، تماشاگران را به وجد آورد.

در خلال اجرای دو برنامه، میلاد درخشانی از برادرش پدرام درخشانی خواست تا تجربه های تازه خود در نوازندگی سنتور را با مخاطبان حاضر به اشتراک بگذارد. اجرای پدرام درخشانی از نقاط قابل تحسین این برنامه بود.

در بخش دوم برنامه، میلاد درخشانی با ساز عود و به همراه طاها مظاهری (گیتار الکتریک)، آرش عیوضی (گیتار باس)، مصطفی شعبانی (ساکسیفون و کلارینت) و امیرعلی رحمانی (درامز، دیجی ریدو) به روی صحنه آمدند و با اجرای قطعات خود چندین و چند بار مورد تشویق تماشاگران قرار گرفتند. اجرای پرشور و درخشان گروه باعث شده بود تا مخاطبان تمایلی به ترک سالن نداشته باشند و به اصرار از گروه بخواهند که بعضی قطعات را تکرار کنند و یا قطعات دیگری را اجرا نمایند.

این پرفورمنس موسیقی در قالب برنامه پر طرفدار «شب شنبه ها» اجرا شد که به همت رضا دادویی از چند ماه قبل در تالار حافظ برگزار می ‏شود. در این برنامه ها، نشر و پخش جوان به عنوان (مجری طرح) و مهدی خان محمدی (روابط عمومی)، سیاوش یعقوبی (گرافیست)، سیامک قطاعی (امور اداری)، رضا فرهادی (صدابردار) و نیما جوان، علیرضا تهرانی و دریا یاسری (گروه اجرایی) حضور دارند.

عکس های کیارش مسیبی از این اجرا را در ادامه ببینید:
برای دیدن سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید
به اشتراک بگذارید :


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q