۱۴۰۳ پنجم ارديبهشت - 06:28 ق.ظ

پاشایثربی خبر داد:آلبوم «کوک» آماده انتشار است

آلبوم «کوک» آماده انتشار است

نوای فارس-مازیار رضایی: پاشا یثربی از مراحل نهایی آلبوم گروه «کوک» خبر داد و گفت: این آلبوم تا پایان سال منتشر می شود.

پاضا یثربی؛ نوازنده و آهنگساز، در گفت و گو با نوای فارس، از مراحل نهایی آلبوم گروه «کوک» خبر داد و در این باره به نوای فارس گفت:تمامی مراحل آلبوم انجام شده است و در واقع آماده تکثیر است و شاید یعداز محرم و صفر منتشر شود.

این نوازنده در ادامه گفت: اعضای گروه «کوک» را همان نفرات قبلی تشکیل می دهند که عبارتند از : پدارم مرندیز، ماکان حافظی، روزبه اسدی، علیرضا طباطبایی ،کیوان بهرامی و خود من . البته قرار بود در اجرای قطعات آلبوم از حضور و نوازندگی بابک ریاحی پور بهره مند شویم که به دلیل اینکه وی مشغول همکاری با گروه بابک جهانبخش بود این امکان فراهم نشد.

وی افزود: این آلبوم 10 قطعه موسیقی دارد و تمامی آنها باکلام هستند. اما ژانر یکدستی ندارند. البته تصمیم داریم برای آلبوم بعدی امان ژانر مشخصی را درنظر بگیریم. این آلبوم با نگاه کلی به موسیقی پاپ، راک و بیشترگرایش به راک تولید شده است . من نیز در این آلبوم قطعه ای در ترکیب موسیقی لاتین و راک ساخته ام .

یثربی تاکید کرد: این آلبوم قرار است در دی ماه و بعداز مرح و صفر منتشر و به دست علاقه مندان برسد. همچنین قرار است در دیماه کنسرتی را شامل قطعاتی از این آلبوم و کارهای گذشته خواهد بود.

 

 

 


 

 

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q